Juridisch expertisecentrum
& crossborder mediation

Advocaten

Advocaten

Voor veel procedures in Nederland of in het buitenland heeft u een advocaat nodig. Het is belangrijk dat u een advocaat heeft die gespecialiseerd is in het onderwerp. U bent zelf verantwoordelijk voor de keuze van een advocaat en de kosten. Komt u in aanmerking voor gesubsidieerde rechtsbijstand? Kies dan voor een advocaat die op toevoeging procedeert.  

Advocaten in het buitenland

Heeft u een advocaat in het buitenland nodig? Neem dan contact met ons op. 

Advocaten in Nederland

Bij het Centrum IKO zijn Nederlandse advocaten aangesloten die gespecialiseerd zijn in internationale kinderontvoering en/of internationaal familierecht. Hieronder vindt u een overzicht van deze advocaten per categorie.

Internationale kinderontvoering

Deze advocaten zijn ook gespecialiseerd in internationaal familierecht.

Mw. mr. C.C.N. Brens-Cats 
Tel: 0591-670 310        
E-mail: info@advocats.nl
Website: www.advocats.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. I.M.G. Maste 
Tel: 036-532 9713        
E-mail: info@hillenvantol.nl        
Website: www.hillenvantol.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. J.E.I. Bazuin
Tel: 0513-655 555         
E-mail: info@groenewegenadvocaten.nl
Website: www.groenewegenadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. C.T.B.J. Libosan-Besjes
Tel: 024-696 2325        
E-mail: libosanadvocaten@gmail.com    
Website: www.libosan.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. H.J.M. Van Arkel
Tel: 024-200 1970        
E-mail: info@jva-familierecht.nl
Website: www.jva-familierecht.nl

Mw. mr. C.M. Steenhoff          
Tel: 031-742 7777        
E-mail: info@szadvocaten.nl
Website: www.szadvocaten.nl

Mw. mr. S.S. Zijderveld          
Tel: 031-742 7777        
E-mail: zijderveld@szadvocaten.nl        
Website: www.szadvocaten.nl  
Procedeert op toevoeging

Geen advocaten

Geen advocaten

Mw. mr. R.A. Remport Urban
Tel: 0164-237 401        
E-mail: info@remport.nl
Website: www.remport.nl
Procedeert op toevoeging

Dhr. mr. J.A.M. Schoenmakers           
Tel: 076-514 0505
E-mail: schoenmakers@gimbrere.nl
Website: www.gimbrere.nl

Mw. mr. N.A. Boelhouwer      
Tel: 013-544 4545       
E-mail: boelhouwer@gpadvocaten.nl     
Website: www.gpadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. J.M.G. Cox     
Tel: 013-536 2088        
E-mail: a.cox@dehaas-dejong.nl
Website: www.dehaas-dejong.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. R.H. Ebbeng 
Tel: 040-254 6775
E-mail: ebbeng@ebbeng-am.nl 
Website: www.ebbeng-am.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. L. Stam          
Tel: 073-220 0066       
E-mail: info@stamfamilierecht.nl
Website: www.stamfamilierecht.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. M.L. Hamburger
Tel: 020-640 7991
E-mail: info@hamburgeradvocaten.nl
Website: www.hamburgeradvocaten.nl

Mw. mr. M. Reichmann
Tel: 020-364 03 10
E-mail: mreichmann@vbbradvocaten.nl
Website: www.vbbradvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. P.J. Montanus
Tel: 088-909 4921
E-mail: pmontanus@scg-advocaten.nl
Website: www.scg-advocaten.nl

Mw. mr. M.N.F. Ferwerda
Tel: 020-638 5150
E-mail: m.ferwerda@vankempencs.nl
Website: www.vankempencs.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. A.G. Hendriks
Tel: 020-638 5150
E-mail: a.hendriks@vankempencs.nl
Website: www.vankempencs.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. M.M. van Maanen
Tel: 020-765 2700
E-mail: mvanmaanen@deboorderschoots.nl
Website: www.deboorderschoots.nl

Mw. mr. J.L. Muller
Tel: 020-620 8789
E-mail: muller@mulleradvocaat.nl
Website: www.mulleradvocaat.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. A.C. Bouma
Tel: 020-364 0310
E-mail: abouma@vbbradvocaten.nl
Website: www.vbbradvocaten.nl

Dhr. mr. W.A.L. de Boer
Tel: 020-290 0080
E-mail: deboer@db-advocaten.nl
Website: www.db-advocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. D.J.I. Kroezen   
Tel: 020-261 3770
E-mail: kroezen@famadvocaten.nl
Website: www.famadvocaten.nl
Procedeert soms op toevoeging

Dhr. mr. A.D. Leuftink
Tel: 020-261 0002
E-mail: aleuftink@linkadvocaten.nl
Website: www.linkadvocaten.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. C.C.B. Boshouwers
Tel: 020-618 7643
E-mail: boshouwers@bssfamilierecht.nl
Website: www.bssfamilierecht.nl/
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. W.A. van der Stroom-Willemsen
Tel: 020 – 574 7722
E-mail:wendy.vanderstroom@smeetsgijbels.com
Website: www.smeetsgijbels.com

Dhr. mr. J.A.M. Schoenmakers           
Tel: 020-820 3589
E-mail: schoenmakers@gimbrere.nl
Website: www.gimbrere.nl

Dhr. mr. D. Fontein (strafrecht)
Tel: 088 544 4333
E-mail: fontein@ftwadvocaten.nl
Website: www.ftwadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Geen advocaten

Dhr. mr. A.H.A. Beijersbergen van Henegouwen       
Tel: 030-605 1550 / 06-2433 7333
E-mail: beijersbergen@ausmadejong.nl 
Website: www.ausmadejong.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. M.T.N. Whiterod        
Tel: 030-820 1200        
E-mail: whiterod@defamiliezaak.com   
Website: www.defamiliezaak.com
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. H.P. Scheer   
Stadhouders Advocaten
Tel: 030-252 0855        
E-mail: scheer@stadhouders.nl 
Website: www.kinderontvoering.net
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. E. Sijnesael  
Tel: 0118-700 234
E-mail: info@qudosadvocaten.nl
Website: www.qudosadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. F.J.I. van den Branden         
Tel: 0115-617 200
E-mail: fvandenbranden@derechteradvocaten.nl
Website: www.derechteradvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Dhr. mr. J.H. Weermeijer
Tel: 06-2848 2398
E-mail: info@advocaatweermeijer.nl
Website: www.advocaatweermeijer.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. H. Dreesmann-Bruijntjes
Tel: 070-365 9933
E-mail: dreesmann@scheer.nl of info@scheer.nl
Website: www.scheersanders.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. M. Groenleer
Tel: 070-361 5048
E-mail: m.groenleer@gmw.nl
Website: www.gmw.nl
Procedeert niet op toevoeging

Dhr. mr. A.J. Van Steensel
Tel: 070-387 98 95
E-mail: ajvansteensel@kvsadvocaten.com
Website: www.kvsadvocaten.com
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. drs. E.J. Kim-Meijer
Tel: 070-820 0305
E-mail: kimmeijer@kim-meijer.com
Website: www.kim-meijer.com  
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. H.A. Schipper
Tel: 070-355 5360
E-mail: schipper@advocatenkantoorschipper.nl
Website: www.advocatenkantoorschipper.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. J.E.C. Verhoeff
Tel: 070-356 3333
E-mail: verhoeff@verhoeffadvocaten.nl
Website: www.verhoeffadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. A.H. van Haga
Tel: 070-365 9933
E-mail: vanhaga@scheer.nl
Website: www.scheersanders.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. H.W. Bos-Hagens
Tel: 071-361 0900
E-mail: h.w.bos-hagens@bosadvocaten.nl
Website: www.bosadvocaten.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. C.L.M. Smeets
Tel: 010-266 6666
E-mail: carla.smeets@smeetsgijbels.com
Website: www.smeetsgijbels.com
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. A. van Toorn
Tel: 010-820 9602 
E-mail: vantoorn@vantoornlegal.nl
Website: www.vantoornlegal.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. H. van Olden
Tel: 088-234 45 00
E-mail: olden@thna.nl
Website: www.tenholternoordam.nl
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. Y.M. Schrevelius
Tel: 010-414 5411
E-mail: schrevelius@bekeradvocaten.nl
Website: www.bekeradvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. J. Mulder
Tel: 010-452 7403
E-mail: mulder@uiteenfamilierecht.nl  
Website: www.uiteenfamilierecht.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. S. Scheimann
Tel: 010-229 2509
E-mail: scheimann@indigoadvocatuur.nl
Website: www.indigoadvocatuur.nl
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. W.A. van der Stroom-Willemsen
Tel: 010-266 6666
E-mail: wendy.vanderstroom@smeetsgijbels.com
Website: www.smeetsgijbels.com
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. E.A.M. Brouwers-Bouwman
Tel: 070-737 0905 / 06-4183 3614
E-mail: ebrouwers@janssen-advocaten.nl
Website: www.janssen-advocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Internationaal familierecht

Deze advocaten zijn niet gespecialiseerd in internationale kinderontvoering.

Geen advocaten

Mw. mr. A.S. Bissumbhar
Tel: 036 – 526 09 33 / 06-16449299     
E-mail: info@asb-law.nl 
Website: www.directadvocaatnodig.nl   
Procedeert op toevoeging

Dhr. mr. T.A.M. Drubbel
Tel: 036 – 526 09 33   
E-mail: info@roelofsendrubbel.nl    
Website: www.roelofsendrubbel.nl        
Procedeert op toevoeging

Geen advocaten

Mw. mr. K.J.M. Slangen
Tel: 026-445 3552        
E-mail: slangen@bdhadvocaten.nl         
Website: www.bdhadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. R. Amato
Tel: 055-785 2935
E-mail: r.amato@fortunlegal.nl
Website: www.fortunalegal.nl
Procedeert op toevoeging

Geen advocaten

Mw. mr. S.C.H. Poelman
Tel: 045-5257300
E-mail: info@daemenpoelmanberends.nl
Website: www.daemenpoelmanberends.nl   
Procedeert op toevoeging

Dhr. mr. M.D. van Bruggen    
Tel: 076-525 3535
E-mail: bruggen@kesselsadvocaten.nl
Website: www.kesselsadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. D.J.D. Kentie
Tel: 085-300 1070 / 06 2244 5252         
E-mail: kentie@kentiethomas.nl 
Website: www.kentiethomas.nl
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. drs. P. Marcucci       
Tel: 085-203 0059       
E-mail: patrizia@patriziamarcucci.com   
Website: www.patriziamarcucci.com
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. M.L. Spekschoor
Tel: 020-638 5150
E-mail: m.spekschoor@vankempencs.nl
Website: www.vankempencs.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. A.R.M. Van Kempen
Tel: 020-638 5150
E-mail: d.vankempen@vankempencs.nl
Website: www.vankempencs.nl
Procedeert soms op toevoeging

Mw. mr. W. in het Veld
Tel: 074-808 0248        
E-mail: info@vzadvocaten.nl     
Website: www.vzadvocaten.nl
Procedeert soms op toevoeging

Geen advocaten

Geen advocaten

Mw. mr. F. Borger van der Burg-Holstege
Tel: 070-212 4391
E-mail: info@holstegeadvocatuur.nl
Website: www.holstegeadvocatuur.nl
Procedeert niet op toevoeging

Mw. mr. E.J. Van Pelt
Tel: 078-303 1010
E-mail: vanpelt@wesselsenvanpelt.nl
Website: www.wesselsenvanpeltadvocaten.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. K. Moene
Tel: 070-327 2222
E-mail: moene@moene.nl
Website: www.moene.nl
Procedeert op toevoeging

Mw. mr. P.C. Burger
Tel: 071-512 6050
E-mail: burger@defamiliekamer.nl
Website: www.defamiliekamer.nl
Procedeert niet op toevoeging